Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Mucize 2 kadrosu genişlemeye devam ediyor

Film Haberleri

Mucize 2 kadrosu genişlemeye devam ediyor

Mahsun Kırmızıgül’ün üzerinde hala çalıştığı ve cast çalışmalarına devam ettiği, yapımcılığını Boyut Film’in üstlendiği Mucize 2 kadrosu genişlemeye devam ediyor. Film’e son olarak 1 kişi daha katılırken, 2 kişi ile de görüşme halinde olduğu öğrenildi.

Geçtiğimiz günlerde Türk sinemasının efsane isimlerinden Müjde Ar’ı ardından da Kırgın Çiçekler’in genç yıldızı Biran Damla Denizi oyuncu kadrosuna dahil edilen Mucize 2, Melis Sezen ile de anlaştı.

Murat Dalkılıç’ın yeni sinema filmi Dünya Hali’nde başrol oyuncularından biri olan Melis Sezen, Hayat Bazen Tatlıdır ve sonrasında da Siyah İnci isimli dizilerde boy göstermiş, son olarak da Tilki Yuvası isimli filmde rol almıştı.

Vizyon’da büyük ses getirmesi ve gişe anlamında bir önce ki rekorunu egale etmesi beklenen devam filmi için ayrıca, Sinan Çalışkanoğlu ve Murat Han ile de görüşme halinde olduğu öğrenildi.

Son olarak Evlat Kokusu dizisinde izleyici karşısına çıkan ödüllü oyuncu Murat Han, yine geçtiğimiz yıl Kervan 1915 isimi filmde rol aldı. Usta oyuncu 2007 yılında, rol aldığı Mutluluk filminde ki rolü ile en iyi oyuncu dalında Altın Portakal’ı kazanmıştı.

Ağırlıklı olarak komedi yapımlarında rol alan Sinan Çalışkanoğlu’da yakın zamanda çekimleri tamamlanan Göktaşı ve Batlır isimli filmlerde rol aldı.

Daha önce duyurduğumuz ancak resmiyetini geçtiğimiz günlerde kazanan Fikret Kuşkan’da, ilk seride Talat Bulut’un hayat verdiği Muallim Mahir olarak devam filminde yer alacak.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı