Mucize 2 kadrosu genişlemeye devam ediyor

Mucize 2 kadrosu genişlemeye devam ediyor

Geçtiğimiz günlerde Türk sinemasının efsane isimlerinden Müjde Ar’ı ardından da Kırgın Çiçekler’in genç yıldızı Biran Damla Denizi oyuncu kadrosuna dahil edilen Mucize 2, Melis Sezen ile de anlaştı.

Murat Dalkılıç’ın yeni sinema filmi Dünya Hali’nde başrol oyuncularından biri olan Melis Sezen, Hayat Bazen Tatlıdır ve sonrasında da Siyah İnci isimli dizilerde boy göstermiş, son olarak da Tilki Yuvası isimli filmde rol almıştı.

Kadro Genişliyor

Vizyon’da büyük ses getirmesi ve gişe anlamında bir önce ki rekorunu egale etmesi beklenen devam filmi için ayrıca, Sinan Çalışkanoğlu ve Murat Han ile de görüşme halinde olduğu öğrenildi.

Son olarak Evlat Kokusu dizisinde izleyici karşısına çıkan ödüllü oyuncu Murat Han, yine geçtiğimiz yıl Kervan 1915 isimi filmde rol aldı. Usta oyuncu 2007 yılında, rol aldığı Mutluluk filminde ki rolü ile en iyi oyuncu dalında Altın Portakal’ı kazanmıştı.

Ağırlıklı olarak komedi yapımlarında rol alan Sinan Çalışkanoğlu’da yakın zamanda çekimleri tamamlanan Göktaşı ve Batlır isimli filmlerde rol aldı.

Daha önce duyurduğumuz ancak resmiyetini geçtiğimiz günlerde kazanan Fikret Kuşkan’da, ilk seride Talat Bulut’un hayat verdiği Muallim Mahir olarak devam filminde yer alacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*