Muhteşem İkili çekimleri başladı

Muhteşem İkili çekimleri başladı

Muhteşem İkili, Tango ve Cash filminden esinlenerek ekranlara taşınan polisiye dizi olup, birbirinden tamamen farklı, birbirinin en büyük rakibi ve polis teşkilatının göz bebeği olan iki polisin hikayesi ekranlarda olacak.

TMC filmin yapımını, yapım firmasının patronu Erol Avcı’nın da yapımcılığını üstlendiği Muhteşem İkili’nin iki kahramanı, İstanbul’un iki farklı yakasında görev alan Organize Şuçlarla Şube Müdürlüğü komiserleri Mert Barca (Barca diye anılıyor) ve Mustafa Kerim Can (MKC diye anılıyor) düzenlenecek olan bir uyuşturucu operasyonu için aynı görev timinde yer almak durumunda kalırlar.

Barca cesareti, Mustafa Kerim Can’da kıvrak zekası ile operasyonu başarı ile tamamlar. Bu ortak operasyon ise beraberinde ortak bir düşman getirecektir. Birbirinden uzak durmaya çalışan, birbirinin en büyük rakibi olan bu iki muhteşem polis, rekabeti bir kenara bırakıp, ortak düşman için mücadele etmek zorunda kalırlar. Düşman güçlü ve tehlikeli olsa da birbirlerine karşı hiç tahammülü olmayan iki ismin yan yana çalışmak zorunda olmaları onlar için en zoru olur.

Mert Barca eşini kaybeden ve yasta olan bir polisken, MKC ise boşandığı ama hala kalbinden atamadığı için özel hayatları pek parlak değildir. Birde bunun üstüne yeni düşmanları ortaya çıkınca, bu düşmanı yok etmek için bir araya gelen ikili, hem kafalarının dikine gidecek, hem de düşmanı yok etmek için birlikte mücadele etmek zorunda kalacaktır.

Yeni dizi de Mert Barca’yı cesur, gözü pek bir komiser olarak izlerken, Mustafa Kerim Can’ı ise keskin zekası ile operasyonları lehlerine çevirirken izleyeceğiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*