Muhteşem İkili, Engin Şenkan’ı kadrosuna kattı

Muhteşem İkili, Engin Şenkan'ı kadrosuna kattı

Suskunlar, Merhamet, Acı Aşk, Muhteşem Yüzyıl: Kösem, Can Feda ve internet dizisi Dip’in yönetmenliğini üstlenen Çağatay Tosun’un yönetmenliğini üstlendiği Muhteşem İkili, Tango&Cash ilham alınarak Başar Başaran ile Emre Özdür tarafından kaleme alınıyor.

Son dakika değişikliği olmaması durumunda yayın günü olarak Salı günü ekranlara gelecek olan dizinin başta cast çalışmaları olmak üzere hazırlıkları devam ettiği için hala çekimlerine başlanmadı.

MUHTEŞEM İKİLİ DİZİ KONUSU

Bir süre Amerika’da yaşamış, lüks düşkünü olan MKC adında bir komiseri oynayan Kerem Bürsin, kendisi ile tam zıt olarak, eşini kaybetmiş, alelade bir hayat süren İbrahim Çelikkol ise Mert Barca adında bir komiseri oynayacak. Seren adında ki eşini toprağa veren, gözü kara ve cesur bir komiser olan Barca, Asya’nın en gözde ismidir. Başarısı ile göz dolduran ve en yakın rakibi olan MKC’de lüks düşkünü, pahalı zevkleri olan, karizmatik bir polistir. 7 yaşında Mehmet Kaan adında bir oğlu olan MKC, eşi Yağmur’dan da boşanmıştır. Aynı zamanda da Nilüfer adında, kafe işletmecisi olan bir kız kardeşe sahiptir.

Polis teşkilatının en başarılı ve gözde ismi olan bu birbirinden tamamen farklı iki karakterin birbiri ile olan yarışı izleyiciyi ekrana bağlayacak. Bugün duyurduğumuz üzere, dizinin kadrosuna katılan Öykü Karayel, MKC’nin boşandığı eşine hayat verecek. Nilüfer karakteri içinde pek çok karakter ile görüşülürken, güzel oyuncu Özge Gürel’iin bu karaktere en yakın isim olduğu konuşuluyor. Nilüfer’de dizi de MKC’nin en büyük rakibi Mert Barca ile yolu kesişecek.

Dizinin kadrosunda yer alan Zafer Algöz’ün ardından kadroya katılan bir diğer usta isim olan Engin Şenkan’da 4 yıl aradan sonra tekrar televizyon’da izleyici ile buluşacak. /BİRSEN ALTUNTAŞ

engin şenkan muhteşem ikili

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*