Muhteşem İkili’de ‘Uğur Yücel’ sürprizi

Muhteşem İkili'de 'Uğur Yücel' sürprizi

Kanal D’nin bu sezon başarısız dizi serüveni ardından umutlarını bağladığı ve şeytanın bacağını kırmayı umduğu Muhteşem İkili 2.bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanın yayınlanması sonrasında ise Uğur Yücel sürprizi yaşandı.

Uğur Yücel’in dizi de konuk oyuncu mu yoksa kadro oyuncusu olarak mı yer alacağı belirsizliğini korurken, dizide yer alışı büyük bir gizlilik içerisinde yürütüldü. Zira usta oyuncunun sette yer aldığı bilgisi dışarı hiç bir şekilde sızdırılmadı.

UĞUR YÜCEL MUHTEŞEM İKİLİDE HANGİ ROLDE?

35 yıldır emniyet teşkilatının en parlak polislerini yetiştiren bir isme hayat veren Uğur Yücel, MKC ve Barca’yı da eğiten isim olarak ekranlara gelecek. 2. bölümde hapishanede olan iki muhteşem polis, hocaları tarafından azarlanırken, Uğur Yücel’in “Ben sizi böyle mi yetiştirdim ulan!” diyerek masaya elini vurması ise fragmanın en can alıcı noktalarından biri oldu.

Hapishanede tehlike altında olan, dizinin kötü adamı Demiray Hazan tarafından işleri bitirilmeye çalışılan Barca ve MKC, hapishanede hayatta kalmak için çetin bir mücadele verecekler.

Usta oyuncu Uğur Yücel, son olarak Star Tv ekranlarında yayınlanan ve ekran macerası kısa süren Nefes Nefese dizisinde rol almıştı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*