Muhteşem İkili’nin sete çıkıyor

Muhteşem İkili'nin sete çıkıyor

İbrahim Çelikkol, Kerem Bürsin, Öykü Karayel ve Özge Gürel’in başrollerini paylaştığı, Tango&Cash isimli efsane sinema filminden ilham alınarak ekranlara taşınacak olan TMC Film imzalı Muhteşem İkili’nin çekimlerine 20 Eylül’de başlanması planlanıyor.

Birbirine iki zıt karakter olan polislere hayat verecek Kerem Bürsin ve İbrahim Çelikkol’un rekabetini, aksiyon, macera ve tabi ki aşk dolu hikayesi ile ekranlara taşıyacak olan dizi de son olarak kadroya dahil olan isim Özge Gürel oldu.

Eren Hacısalihoğlu ile de görüşüldüğü ve anlaşıldığı konuşulan dizi için başrol oyuncuları dışına netleşen iki isim daha önce de belirttiğimiz gibi Zafer Algöz ve Engin Şenkan olmuştu.

Muhteşem İkili’de, Bir süre Amerika’da yaşamış, lüks düşkünü olan MKC adında bir komiseri oynayan Kerem Bürsin, kendisi ile tam zıt olarak, eşini kaybetmiş, alelade bir hayat süren İbrahim Çelikkol ise Mert Barca adında bir komiseri oynayacak. Seren adında ki eşini toprağa veren, gözü kara ve cesur bir komiser olan Barca, Asya’nın en gözde ismidir. Başarısı ile göz dolduran ve en yakın rakibi olan MKC’de lüks düşkünü, pahalı zevkleri olan, karizmatik bir polistir. 7 yaşında Mehmet Kaan adında bir oğlu olan MKC, eşi Yağmur’dan da boşanmıştır. Aynı zamanda da Nilüfer adında, kafe işletmecisi olan bir kız kardeşe sahiptir. Nilüfer’in yolu abisi MKC’nin en büyük rakibi Mert Barca ile yolu kesişecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*