Murat Başoğlu: Karımı tehdit etmedim, o beni dövdürttü!

Murat Başoğlu: Karımı tehdit etmedim, o beni dövdürttü!

Öz yeğeni ile ilişki yaşaması ile gündeme gelmesi sonrasında gözlerden uzak bir hayat süren sunucu Murat Başoğlu, geçtiğimiz gün eşini ölümle tehdit etmek ve yanında ki birini darp etmek suçlaması ile adliyeye getirilmişti.

Tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan Başoğlu, hakkında ki söz konusu iddialar ile ilgili açıklamalarda bulunup, iddiaların gerçeği yansıtmadığı, tam aksine darp edilenin kendisi olduğunu söyledi. İşte eski sunucunun o açıklamaları:

Murat Başoğlu’ndan Açıklama

“Elemanda bazı vekaletler vardı, ben onu almaya gittim. Bundan 20 dakika önce de zaten oğlumu eve bırakmıştım. Ama eşim, eski bir polisi kendine koruma tutmuş. Kapının üzerinde anahtar vardı, içeriye girdim. ‘Ne yapıyorsunuz?’ dedim, sadece bu. Adamın biri üzerime atladı, beni darp etti. dedi.

Eşim kendisine silahlı adam tutmuş. Bu olay planlı yapılmış bir olaydır. Çok zor günler geçiriyorum ama dimdik ayaktayım. Kimsenin hakkını yemedim. Spordan eve gitmiştim ve çok kötü haldeydim. Kıyafetimin kötü olması nedeniyle, iyi görünmediğim için bu şekilde davrandım. O yüzden de buradan çıkmadım. Şöhreti, her şeyi bıraktım. Yaşananlardan dolayı çok üzgünüm ve pişmanım. Eşimden bir şans daha istiyorum.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*