Murat Boz ünlü giyim markası Avva ile anlaştı!

Murat Boz ünlü giyim markası Avva ile anlaştı!

Murat Boz için firma tarafından hazırlanan özel koleksiyon için yapılan reklam ve katalog çekimleri gerçekleştirildi. Çekilen reklam filmleri 1 Ekim’den itibaren platformlarda yerini alacak.

Ünlü popçu Avva markasını kendi giyim tarzına yakın bulduğunu, AVVA X MURAT BOZ koleksiyonunu duyduğunda da fikri ve koleksiyonunu beğenince de anlaştığını söyledi. Boz’un eğlenceli geçtiğini belirttiği çekimleri 4 gün süren reklam ve katalog çekimleri için 100’ün üzerinde de kıyafet giydi.

Avva İle Anlaştı

AVVA’nın patronu Volkan Atik’te yaptığı açıklamada, “Yeni dünya modern erkeğinin giyim tarzı olarakta nitelendirilen Smart Casual giyimin öncülerindeniz. Murat Boz’u Avva markasına çok yakın hissettik. Kendisinin güncel, trend ve rahat duruşu Avva markasıyla çok özleşti. Çekimler çok güzel geçti. Murat Bey gerçekten çok profesyonel bir insan. Başından sonuna kadar markayı bizden daha çok sahiplendi ve işin sonunda bir takım başarısı olması adına çok değerli fikirler ortaya koydu. Murat Boz ile çalışmamızdaki en önemli üç etken; bugüne kadar sergilemiş olduğu sanatçı kişiliği, başarılı profili, rahat ve şık giyim tarzı oldu.” diye konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*