Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Murat Çelik’in yeni adresi Posta gazetesi oldu

Köşe Yazısı

Murat Çelik’in yeni adresi Posta gazetesi oldu

Yaptığı satın almalar ile medya sektöründe önemli bir güç elde eden Demirören Medya Grubu, bu ay başında elindeki gazetelerden Vatan’ın basılı yayınına son verdi.

Murat Çelik'in yeni adresi Posta gazetesi oldu

Demirören Medya Grubu, Doğan Medya’dan satın aldığı Vatan gazetesi ile ilgili radikal bir karar alarak, basılı yayınına 1 Kasım 2018 itibari ile son verip, internet haber sitesi olarak yayına devam etmesine karar verdi.

Bu karar sonrasında Vatan’ın önemli isimlerinden biri olan Ankara temsilcisi Murat Çelik, yine bir başka Demirören Medya Grubuna bağlı gazete olan, Posta gazetesi ile el sıkıştı.

Murat Çelik'in yeni adresi Posta gazetesi oldu

7 yıllık Vatan serüveni ardından Posta’ya transfer olan deneyimli isim, Salı ve Cumartesi günleri olmak üzere hafta da 2 gün Posta’da köşesinde yazılar yazacak. Murat Çelik ile Manşet adını verdiği köşesinde, ilk yazıları Numan Kurtulmuş’un MHP’nin meclise verdiği af yasası ile ilgili kullandığı ifadeler ve Fazıl Say’ın Barış Manço’dan tanıtım bayrağını nasıl devraldığı ile ilgili olacak.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Köşe Yazısı

Yukarı