Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Murat Cemcir partneri Ahmet Kural için nasıl bir tepki verdi?

Magazin

Murat Cemcir partneri Ahmet Kural için nasıl bir tepki verdi?

Son günlerin en çok konuşulan konuları arasında yer alan Ahmet Kural’ın Sıla’yı darp edip, dövdüğü iddiaları konuşulurken bu süreçte gözlerin çevrildiği isimlerden biri de Murat Cemcir oldu.

Murat Cemcir partneri Ahmet Kural için nasıl bir tepki verdi?

Ahmet Kural’ın dizi ve filmlerinde ki ayrılmaz partneri olan, birlikte pek çok başarılı işe imza atan iki yakın dosttan Murat Cemcir’in, bu süreçte partneri hakkında çıkan haberlere nasıl bir karşılık vereceği merak ediliyordu.

Türkiye’de hedef tahtasına konan ve hakkında büyük eleştiriler yapılan, Sıla’nın iddiaları aksine, savunmasında sadece kolunu tuttuğunu, ve iddia edildiği gibi darp süreçlerinin yaşanmadığını belirten Ahmet Kural, bu konu ile ilgili bir basın açıklamasında bulunmuştu.

Partneri hakkında çıkan haberler konusunda nasıl bir taraf alacağı ve ne diyeceği merak konusu olan başarılı oyuncu, tarafını belli etti. Sıla’nın iddialarına rağmen, partnerine inanmayı tercih eden veya koşul ne olursa olsun Ahmet Kural ile birlikteyim dercesine, Ahmet Kural’ın basın açıklamasını paylaştı.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı