Murat Cemcir’den ‘deri reklamı’ açıklaması

Murat Cemcir'den 'deri reklamı' açıklaması

Bir anda Türkiye’nin gündemine oturan şiddet iddiaları sonrasında ilk olarak Yapı Kredi Bankasının reklam sözleşmesini tek taraflı olarak feshetmesi ile iki oyuncu önemli bir reklam gelirinden olurken, ardından da gündemlerinde olan bir başka reklam sözleşmesinin askıya alındığı iddia edildi.

Magazin basınının büyük ilgi gösterdiği ve toplumun her kesiminden büyük tepki gören iddialar sonrasında, dizi ve film projeleri de askıya alınınca, Ahmet Kural’ın tüm projelerinde birlikte yer aldığı partneri Murat Cemcir’de direk olarak maddi anlamda zarara uğradı.

5 Milyon TL’ye Mal Oldu

Zira hem reklamlarda, hem dizi hem de film projesinde Ahmet Kural ile birlikte çalışıyordu. Projeler ve reklam anlaşmaları iptal olunca, bu zararın iki oyuncuya 5 milyon liraya mal olduğu iddia edildi.

2019 yılı için planlanan yeni bir reklam anlaşması olan, deri ve ayakkabı markaları için kamera karşısına geçecek olan iki ismin bu reklam anlaşması da askıya alındığı iddia edilince, Murat Cemcir konu ile ilgili sosyal medya hesabından iddiaları yalanlayan bir paylaşımda bulundu.

Başarılı oyuncu o paylaşımında, “Herhangi bir deri, güderi, napa, nubuk, süet firmasıyla görüşmem olmamıştı. Ama geçen kurban, bağış sırasına girdiğim doğrudur.” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*