Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Murat Dalkılıç’dan ‘Melis Sezen’ açıklaması

Magazin

Murat Dalkılıç’dan ‘Melis Sezen’ açıklaması

Geçtiğimiz günlerde adı aynı filmde rol aldığı bir oyuncu ile aşk dedikodularına karışan Murat Dalkılıç, yakın dostlarının film galasına katıldı.

Murat Dalkılıç'dan 'Melis Sezen' açıklaması

Ünlü akınının yaşandığı Yol Arkadaşım 2 film galasına katılan Murat Dalkılıç, Melis Sezen ile aşk yaşadığı iddialarının doğru olmadığını açıkladı. “Herkesle fotoğraf çektiriyorum” diye konuştu.

Acun Ilıcalı, Eser Yenenler ve daha pek çok ünlü simanın katıldığı galada dostları Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ı yalnız bırakmayan Dalkılıç, saçı ve kıyafeti ile dikkat çekerken, Melis Sezen iddiaları hatırlatılınca da kısa bir açıklama yaptı.

Kısa süre önce Hande Erçel ile olan ilişkisi biten Dalkılıç, eski sevgilisinin rol arkadaşı Melis Sezen ile paylaştıkları fotoğraf karesi ardından çıkan dedikodular için, “Herkesle fotoğraf paylaşıyorum, Melis’le de bir fotoğraf paylaştık ve aşk diye yazıldı. Tabii ki böyle bir şey yok” dedi.

MELİS SEZEN’DE REDDETMİŞTİ

Güzel oyuncu Melis Sezen’de, iddialar sonrasında sosyal medya hesabından yayınladığı, “Son günlerde Murat Dalkılıç ile hakkımda çıkan haberler asla gerçeği yansıtmamaktadır. Sevgili Murat’la çok güzel bir film çektik, o kadar.. Sevgililik diye bir şey söz konusu değildir. Teşekkür ederim, saygılarımla.” açıklaması ile iddiaları reddetmişti.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı