Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Murat, Masterchef Türkiye’den de kovuldu

Televizyon

Murat, Masterchef Türkiye’den de kovuldu

Daha önce yine TV 8’de yayınlanan Yemekteyiz programın katılan ve oradan kovulan Murat isimli yarışmacı, Masterchef’de de benzer bir duruma maruz kaldı.

Murat, Masterchef Türkiye'den de kovuldu

Çıkışları ve tepkileri ile ortamı germe yeteneğine sahip olan, Survivor 2019’un ilk yarışmacısı olarak adı duyurulan Murat, geçtiğimiz gün ekrana gelen Masterchef programında stüdyodan kovuldu.

Eleme sistemine ilişkin değişikliğe gidilen, Kerem’in birinci olarak dokunulmazlık kazandığı bölümde eleme adayı olarak 4 oy ile seçilen Tuğçe ve Hakan arasında seçim yapan Kerem, eleme potasına Tuğçe’yi göndermeyi tercih etti.

ELEME SİSTEMİNDE DEĞİŞİKLİK

Stüdyoda gerçekleşen takım oyunlarında 1 kişi eleme potasına girecek, dışarıda yapılan oyunlarda ise 2 kişi eleme potasına girecek. Eleme bu 3 aday arasında yapılacak. Bu haftadan sonra ilk kazanan kaptan seçtiği zaman iki kişiyi seçme hakkı kazanacak. Şefler yarışmacıları kendilerinin sözlerini dinlemeleri konusunda uyardı.

MURAT KOVULMALARA DOYAMADI

Gerilimin yükseldiği anlarda, Murat’ın bu yükselişe olan katkısı jüriyi kızdırdı. Somer şef’i çıldırtan yarışmacı Murat stüdyodan ‘ÇIK DIŞARI’ sözleri ile kovulurken, bu anlar ekranı başında ki izleyiciyi şok etti.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı