Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Murat Ovucu, a Para Ankara Haber Müdürü oldu

Televizyon

Murat Ovucu, a Para Ankara Haber Müdürü oldu

Kısa bir süre önce yayın hayatına başlayan a Para kanalının yeni Ankara Haber Müdürü belli oldu.

Murat Ovucu, a Para Ankara Haber Müdürü oldu

Turkuvaz Medya bünyesinde yayın yapan a Para isimli ekonomi kanalının Ankara Haber Müdürü görevine, uzun yıllardan beri a Haber bünyesinde görev yapan Murat Ovucu getirildi.

13 yıldan bu yana sektör içerisinde yer alan Ovucu, kurum içinde yapılan terfiden önce a Haber’in Ankara bürosu ekonomi muhabirliği görevini yürütüyordu. a Haber’in kurulduğu dönemden bu yana kanalda görev alan isim kanalın yeni Ankara Haber müdürü oldu.

Aynı zamanda kanalda birde program sunacak olan Ovucu, Pazar günleri ekrana gelecek olan Ankara Masası isimli programı ile de ekran yüzü olarak a Para ekranlarında yer alacak.

Siyaset ve ekonomiyi masaya yatıracağı programında önemli konukları da ağırlayacak olan Murat Ovucu, Flash Tv ile adım attığı sektörde Kanal A, Ntv, ve a Haber’de görev almıştı.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı