Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Müslüm filmine dev bütçe!

Film Haberleri

Müslüm filmine dev bütçe!

Timuçin Esen’in Müslüm Gürses, Zerrin Tekindor’un Muhterem Nur’u oynadığı Müslüm filmi için dev bir bütçe harcandı.

Müslüm filmine dev bütçe!

Ayla’nın yapımcısı Mustafa Uslu’nun yapımcılığını üstlendiği Müslüm filmi için dev bir bütçe harcandı. Arabesk müziğinin efsane isimlerinden Müslüm Gürses’in hayatını anlatan film için 21 milyon harcandı.

2013 yılında hayatını kaybederek, ölümü ile hem sanat dünyasını hem de sevenlerini yasa boğan Müslüm Gürses’in hayatını anlatacak olan sinema filmi oyuncu kadrosunda da birbirinden ünlü isimleri barındırıyor.

Arabesk müziğinin dev ismini anlatan dev film için yine dev bir bütçe harcandı. Hazırlıkları 1 yıl süren film için 21 milyon TL harcayan Mustafa Uslu, Müslüm filminin en az 4 milyon seyirciyi sinema salonlarına çekmesini ümit ediyor.

Gişe’de rekor kıran Ayla filmi için 14 milyon TL harcayan Mustafa Uslu, büyük bir başarıya imza atarak o filmi ile 5 milyon 588 kişiyi sinema salonlarına çekmeyi başarmıştı.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı