Mustafa Sandal: “Arkadaşlığımız sağlam”

Mustafa Sandal: "Arkadaşlığımız sağlam"

Emina Jahovic’in aksine Mustafa Sandal ise düzenli olarak yaptığı spor ile kendisine eskisinden daha iyi bakarak, vücut yapınca, bu görüntüsü ayrılık Mustafa Sandal’a yaradı şeklinde yorumlandı.

Bir süre önce Sandal’ın teknesinde bir araya gelen iki ismin hararetli kavga görüntüleri de basına yansıdı. Nedeni bilinmeyen bir sebep ile birbiri ile tartışan iki isim, daha sonra kendilerini teknenin farklı bir tarafına attı, kendilerini içkiye vurdu.

Arkadaşlığımız Sağlam

Bu görüntülerin basına yansıması sonrasında iki tarafta sessizliğini korurken, Mustafa Sandal bu sessizliğini bozdu ve açıklamalarda bulundu. Eski eşi ile çocukları için iyi bir arkadaşlık kurduklarını ifade eden Sandal, “Emina Hanım’la evliliğimizdeki arkadaşlığımızdan daha sağlıklı ve sağlam bir arkadaşlığımız var. Bazı haberler görüyorum üzülüyorum doğru değil. Dünyanın en kıymetlisi 2 tane evladımız var, onların sağlıklı gelişimi huzuru açısından bizim aramızdaki diyalog çok önemli ikimizde bunun farkındayız.” sözlerini sarfetti.

Teknede oğulları Yaman’ın doğum günü için bir araya geldiklerini, yemek eşliğinde kutladıklarını söyleyen Sandal, “Bu boyutta dostluğumuz yakınlığımız var. Bizim onunla belki de bu zamana kadar olmayan arkadaşlığımız ve dostluğumuz perçinleşiyor” şeklinde konuştu.

mustafa sandal emina jahovic tartışma
Emina Jahovic el hareketleri ile eski eşine söylenirken.

Mustafa Sandal böyle açıklama yapsa da kare kare görüntülenen o anlarda, fotoğraflar iki ismin hararetli bir tartışma içerisinde olduğunu ortaya koydu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*