Mustafa Uslu ve Sinem Uslu ikizlerine Ata’dan yadigar isim

Mustafa Uslu ve Sinem Uslu ikizlerine Ata'dan yadigar isim

Daha önce başka projelerde yer alsa da Arka Sıradakiler dizisi ile tanınmaya başlayan, sonrasında da pek çok yapımda yer alan Sinem Öztürk geçtiğimiz Mayıs 2016’da evlendiği yapımcı eşi Mustafa Uslu’dan ikiz bebek bekliyor.

Bodrum Türk Filmleri Haftası’nda müjdeledikleri gelişme ile ilgili, erkek ikiz bebek bekleyen ünlü çiftin çocuklarına verecekleri isim ise aldıkları tebrikleri arttırdı.

Yadigar İsim

Çocuklarını kucaklarına almak için gün sayan ve büyük heyecan içerisinde olan çift, erkek bebeklerine Mustafa ve Kemal adını koymaya karar verdiler.

Arka Sıradakiler sonrasında göz önünde olan Kiralık Aşk dizisinde rol alan güzel oyuncu Sinem Öztürk, daha sonra Paramparça, ardından eşinin yapımcılığını üstlendiği Ayla’da gazeteci Özge, Kurtlar Vadisi Vatan’da Teğmen Deniz Öztürk ve son olarak da Diriliş Ertuğrul’da Mahperi Hatun karakteri ile izleyici karşısına çıktı.

Baba olmak için gün sayan usta yapımcı Mustafa Uslu ise, hasılat rekorları kırdığı Ayla filminin ardından, yakında vizyona girecek olan Müslüm, Çiçero ve çekimleri hala devam eden Turkish’i Dondurma filmlerini beyazperde’ye taşımaya hazırlanıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*