Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Müzik dünyasının aykırı kızından çıplak paylaşım

Magazin

Müzik dünyasının aykırı kızından çıplak paylaşım

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen MTV müzik ödüllerine aldığı ödüller ve gecede şıklığı ile damga vuran rapçi Cardi B, kafasına dik, aykırı yaşantısına devam ediyor, kimseyi de umursamıyor.

MTV töreninde ki kıyafeti, mücevheleri, saçı ile gecenin en çok konuşulan ismi olan müzik dünyasının asi kızı Cardi B. geçtiğimiz akşam paylaştığı çıplak fotoğrafı ile bir kez daha gündemin tepesine yerleşti.

New York’lu ünlü şarkıcı, bir kaç yıl içerisinde elde ettiği ün ile müzik piyasalarını sarsarken, davranışları ve hareketleri ile de magazin piyasasını sarsmaya devam ediyor.

25 yaşında ki sanatçı, sosyal medya hesabından tamamen çıplak olduğu bir fotoğraf paylaştı. Elleri ile açıkta kalan göğsünü kapatan Cardi B.’nin kalçasını örten peruğu ve kalçasının açıkta kalan kısmında ki dövmede dikkat çekti.

Ünlü şarkıcı bu paylaşımına, “Hoşlandığım şeyleri yaparım, yaparım, yaparım” notunu ekleyerek bir kez daha asi’liğini ortaya koydu.

cardi b çıplak fotoğraf

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı