Naz Elmas ünlü iş adamı ile görüntülendi

Naz Elmas ünlü iş adamı ile görüntülendi

Çapkınlığı ile nam salan Özmandıracı, defile öncesinde tanıştığı oyuncu Naz Elmas ile yemek yedikten sonra, ünlü bir markanın mağazasına giderek birlikte alışveriş yaptılar.

Bu sıralarda Takvim fotomuhabirlerinden Halil Çilingir’in kendilerini çektiklerinden habersiz olan ünlü iş adamı ve oyuncunun bir gecede ilerleyen samimiyeti yeni bir aşk mı doğuyor dedikodularına neden oldu.

Güzel oyuncu Naz Elmas, bankacı sevgilisi Cemre Bozer ile ilişkisini bitirdiğinden bu yana gözlerden uzak bir hayat sürerken, Özmandıracılar ile görülmesi ile birlikte magazin sayfalarını süsleyeceğe benziyor.

İş Adamı İle Görüntülendi

Öyle ki ünlü iş adamı çapkınlıkları ile bilinen bir sima. Ciciş kardeşler olarak bilinen Esra ve Ceyda Ersoy ile 2015 yılında bir teknede çekilen samimi görüntülerin ardından eşi boşannma davası açmıştı. Ünlü iş adamı o dönem ki eşi Ceylin Altunç’tan daha boşanmamışken, cemiyetin uzun süre konuştuğu, hostes sevgilisinden doğan çocuğu içinde baby shower partisi vermişti.

Aralarında 16 yaş fark bulunan Naz Elmas ve Erol Özmandıracılar’ın aralarında ki ilişki arkadaşlıktan ibaret mi yoksa bir birlikteliğe doğru mu yol alıyor bilinmez ama çapkınlığın kitabını yazan Erol Özmandıracılar ile yaşayacağı bir ilişkide hayal kırıklığına uğrayabilme ihtimali de bir hayli yüksek.

Naz Elmas, son olarak Bahtiyar Ölmez dizisi ile televizyon ekranlarında boy gösterirken, beyazperde’de de Sermiyan Midyat ile birlikte Tut Yüreğimden Anne filminde başrol oynadı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*