Nazlı Tanrıkulu’nun çocuk hasreti dinmiyor!

Nazlı Tanrıkulu'nun çocuk hasreti dinmiyor!

Eski mankenlerden Nazlı Tanrıkulu, evlilik dışı olarak Ali Karacan ile yaşadığı aşk sonrasında bir erkek çocuk dünyaya getirmiş, iki ismin birlikteliğinin sona ermesi sonrasında, aralarında velayet savaşı patlak vermişti.

Tanrıkulu’nun iddiasına göre, mahkemenin çocuğu ile vakit geçirmesi üzerine çıkarılan karardan faydalanan Ali Karacan, 78 gün önce çocuğunu da alıp yurt dışına kaçtı. Gerek sosyal medya, gerekse de televizyon ekranlarına çıkarak isyanını haykıran Tanrıkulu, sesini duyurmaya çalışmaya devam ediyor.

Esra Erol’un Programında Yardım İstedi

Esra Erol’un programına çıkarak yardım isteyen, sosyal medya’dan Devlet’in üst makamlarına çığlıklarını duyması için çabalayan Tanrıkulu, sosyal medyadan yeni bir paylaşımda daha bulundu.

Ali Karacan ile ilişkisinin devam ettiği süre zarfında Yunanistan’a tatile gittiklerinde, oğlunun ünlü model Naomi Campbell’in kucağında çekilen fotoğrafını paylaşan Nazlı Tanrıkulu, “dayan kurtaracağım seni acımasız insanlardan.” dedi.

O paylaşımında, Allah büyük, seni 78 gündür benden ayıranlar cezasını çekecek! Yakında kavuşacağız bebeğim. Dayan kurtaracağım seni acımasız insanlardan dedi.

naomi-campbell nazlı tanrıkulu

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*