Nazlı Tanrıkulu’nun suçlamaları sonrasında Ali Karacan’dan açıklama geldi

Nazlı Tanrıkulu'nun suçlamaları sonrasında Ali Karacan'dan açıklama geldi

Sevgilisinin kendisine defalarca şiddet uyguladığını, çocuğu için bu zulme göz yumduğunu anlatan Nazlı Tanrıkulu, sosyal medyadan yardım edin diyerek, Cumhurbaşkanı’na seslenmişti.

Vahim iddialar sonrasında iş adamı Ali Karacan’ın avukatı Mustafa Kemal Ernalbant’dan jet hızı ile bir açıklama geldi. işte o açıklama:

Nazlı hanım, Ali Karacan’ı mahkeme kararı almaya mecbur bırakan sizin cocuğu 2 ay babasına göstermeyip maddi taleplerde bulunmanızdır. Ali Karacan, kabul edilemez maddi talepleriniz sonrası çocuğunu görmek için mecburen mahkemeye başvurmuştur. Şimdi de kendinizi mağdur gibi gösterip insanların hisleri ile oynuyorsunuz. Bu planınız devam etmeyecek ve amaclarınıza ulaşamayacaksınız.

Açıklama Geldi

Ali Karacan’ın, İstanbul Anadolu 15. Aile Mahkemesi’nin 15.08.2018 tarihli 2018/652 D.iş sayılı kararına istinaden çocuğu hukuki olarak teslim aldığını, daha önceden planlamış olduğu tatilini çocuğu ile geçirdiğini bilmektesiniz. Hukuki süreç yaşanmıyormuşcasına insanları yanlış yönlendirmeyiniz.

Her şey hukuk çerçevesinde olmaktadır, mağduriyet edebiyatı yaparak insanların hisleri ile oynamayınız. Çocuğunuz mahkemenin takdir ettiği süreler içerisinde babasını görmeye devam etmektedir. Ali Karacan’ a aksi yönde yapılmış bir tebligat bulunmamaktadır. Çocuğunuz babasının yanındadır, kaçırılmamıştır, mahkeme kararı ile teslim alınmış olup, çocuğunuz hayatından da çok memnundur. Unutmayınız ki çocuk anne sevgisi kadar baba sevgisine de muhtaçtır.

Ali Karacan, instagrama koyduğunuz resimleri ve şiddet iddialarını kesinlikle kabul etmemektedir. Photoshop ile yapıldığı her halinden belli olan resimleri koyarak ne yapmak istiyorsunuz? Ali Karacan, size karşı bir şiddet uygulamamıştır. Bununla ilgili hukuki yollara başvurma hakkımızı saklı tutuyoruz. Çocuğunuz ve müvekkilim uzerinden yaşanan hukuki süreci hiçe sayarak kendi reklaminizi yapmaktan vazgeçin…

Av.Mustafa Kemal Ernalbant”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*