Nebahat Çehre o rolü reddetti

Nebahat Çehre o rolü reddetti

Dizi anlamında bu yılın en zengin kanalı olacak olan Atv’nin durmaya hiç niyeti yok. Hali hazırda devam ettirdiği reyting canavarı dizilerine ek olarak yılın dizi olarak gösterilen Bir Zamanlar Çukurova ile birlikte Can Kırıkları ve Yıllar Sonra dizilerini de tanıtan Atv, başka bir dizi için Pastel Film ile çalışacak.

Küçük Ağa, Kalbimdeki Deniz ve Cennet’in Gözyaşları gibi dizilerin yönetmenliğini yapan Aysun Akyüz’ün yönetmenliğini üstleneceği Verda’da, senaryoyu ise yine Kalbimdeki Deniz’in senaryosunu kaleme alan Funda Çetin yazıyor.

Yapım ekibi anlamında adeta Kalbimdeki Deniz’in tekrardan bir araya geldiği Verda dizisinde, Kerem isimli zengin bir iş adamını oynayacak olan Kutsi’nin annesi için usta oyuncu Nebahat Çehre’ye teklif götürüldü. Zengin bir kadın olan Sevim rolü için Nebahat Çehre’den olumsuz dönüş alındı.

Aşk-ı Memnu, Kara Para Aşk ve Yuvamdaki Düşman’da zengin kadını oynayan, Muhteşem Yüzyıl’da ise 3 kıtaya hükmeden Osmanlı Devleti’nin Valide Sultanı olan Çehre, artık aynı rolün kadını olmak istemediğini belirtti. Devamlı olarak zengin eş, zengin anne rollerinin üstüne yapıştığına inanan Çehre, kibarca teklifi reddetti. Çehre’nin teklifi reddetmesinin ardından, teklif başka bir Türk sineması yıldızına iletildi ve anlaşmalar imzalanmak üzere.

Dizide yer alacak olan diğer oyuncular ile ilgili çalışmaların bayram sonrasına sarktığı ve o zaman netleşeceği öğrenildi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*