Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Necati Şaşmaz’ın yeni dizisi Nöbet 7/24’ü yönetecek isim belli oldu!

Dizi Haberleri

Necati Şaşmaz’ın yeni dizisi Nöbet 7/24’ü yönetecek isim belli oldu!

Hayranları Kurtlar Vadisi Pusu’nun dönmesini beklerken, yüksek bütçesi nedeni ile bir türlü kendisine kanal bulamayan Necati Şaşmaz, kollarını yeni dizisi Nöbet 7/24 için sıvadı. Nöbet 7/24 ü yönetecek isimle de anlaşıldı.

Kurtlar Vadisi’nin pek çok serisinde Necati Şaşmaz’ın birlikte çalıştığı, Pana Film’in son projesi olan Kurtlar Vadisi Vatan’ın yönetmenliğini de teslim ettiği Selahattin Sancaklı, yeni dizinin de dümeninde oturacak.

Kurtlar Vadisi’ni hem Kurtlar Vadisi hem de Pusu serilerinde yöneten, Muro: Nalet Olsun Içimdeki Insan Sevgisine, Kurtlar Vadisi: Gladio, Kurtlar Vadisi: Filistin yanı sıra, Behzat Ç. Ankara Yanıyor, İnadına Yaşamak gibi dizi ve filmlerde de gerek yönetmenlik ve sanat yönetmenliği koltuğunda oturan Sancaklı, Nöbet 7/24 dizisini de yöneten isim olacak.

Cast çalışmaları devam eden Pana Film’in yeni dizisinin çekimleri ise Antalya’da sürüyor.

Cahit Kayaoğlu ile Ertuğrul Şakar olacak. Kayaoğlu dizi de Jandarma Yüzbaşı Murat Soylu karakteri ile izleyici karşısına çıkarken, Şakar’da Jandarma Üstçavuş Vedat Leblebici karakterini oynayacak.

Ekim sonuna doğru Show Tv ekranlarında yayınlanması beklenen yeni dizi için KVP’nin eski oyuncularından Ali Sürmeli yanı sıra, Barış Falay, Funda İlhan ve Orçun Kaptan gibi oyuncular ile de görüşmeler sürüyor.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı