Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Neco boşanma sürecinde olduğu İdil Erge’ye şiddet uyguladı

Magazin

Neco boşanma sürecinde olduğu İdil Erge’ye şiddet uyguladı

Ahmet Kural’ın Sıla’yı darp ettiği iddiaları ardından, ünlüler camiasından bir kadına şiddet olayı daha gündemi sarstı.

Neco boşanma sürecinde olduğu İdil Erge'ye şiddet uyguladı

Türkiye hala Ahmet Kural’ın Sıla’ya şiddet uyguladığı iddialarını tartışırken, ünlü şarkıcı ve oyuncu Neco’ya, boşanacağı eşi İdil Erge’yi darp ettiği iddiasıyla, mahkeme tarafından uzaklaştırma kararı verildi.

10 yıl önce evlenen, aralarında 25 yaş fark bulunan Neco ve İdil Erge’nin geçtiğimiz ay boşanma kararı aldığı ortaya çıkmıştı. Neco olarak bilinen Nejat Özyılmazel’in kendisine şiddet uyguladığını belirten İdil Erge, mahkemeye başvurarak, eşi için uzaklaştırma kararı çıkarttırdı.

Yaşanan olayda İdil Erge’nin gözünden, göğsünden ve elinden yaralanarak hastanelik olduğu öğrenildi. Olayın ardından eşi Neco’dan şikayetçi olarak darp raporu alan Erge’nin daha sonra şikayetinden vazgeçtiği ortaya çıktı. Olayın adliyeye intikal etmesi nedeniyle suçun işlendiğini sabit gören adli makamlar Neco’ya 1 ay evden uzaklaştırma ve TCK’nın 86/2 maddesi gereğince kasten yaralama suçundan para cezası verdi.

İkinci kez uzaklaştırma aldı Bu olaydan sonra Neco’nun 1 yıl boyunca eşi Erge’ye psikolojik şiddet uygulayarak tehdit ettiği iddia edildi. Bu duruma daha fazla dayanamayan Erge, Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek şikayetçi oldu. Olayın mahkemeye taşınmasının ardından savcılık kararıyla şarkıcı Neco’ya 3 ay daha evden uzaklaştırma cezası verildi. Aynı evde yaşamaya devam ediyor.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı