Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Nefes Nefese kadrosuna sürpriz oyuncu

Dizi Haberleri

Nefes Nefese kadrosuna sürpriz oyuncu

İlk 3 bölümü ile ekranlara gelen, Uğur Yücel’in hem başrolü hem yönetmenliğini üstlendiği, bayram nedeni ile 1 haftalık ara veren, Çarşamba günlerinin dizisi Nefes Nefese’nin oyuncu kadrosuna Zeynep Köse dahil edildi.

Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız ve Melisa Şenolsun’un başrollerini paylaştığı, Erol Avcı’nın da yapımcılığını üstlendiği başarılı dizi, yeni sezon öncesinde Zeynep Köse’yi oyuncu kadrosuna kattı.

Ezel dizisinde Selma Hünel’in gençliğini oynayarak dikkatleri üzerine çeken Köse, daha sonra Uçurum, Kurt, Güllerin Savaşı ve son olarak da Hayat Şarkısı dizisinde rol alan Zeynep Köse, dizinin önümüzdeki bölümlerinde Nefes Nefese ile izleyici karşısına çıkacak.

Hangi bölüm itibari ile diziye katılacağı netleşmeyen ve rolü ile ilgili de bilgi bulunmayan 33 yaşında ki güzel oyuncunun, diziye nasıl bir renk getireceği de merak ediliyor.

zeynep köse nefes nefese

ZEYNEP KÖSE HAKKINDA

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda tiyatro eğitimi alan oyuncunun, oyunculuk kariyeri başlangıcı Hatırla Sevgili isimli dizi ile oldu. Ünlü oyuncu onun ardından 2008’de Melekler Korusun isimli dizide Nergis karakterini oynadı.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı