Nehir Erdoğan’ın yeni dizisi: “İkizler”

Nehir Erdoğan'ın yeni dizisi: "İkizler"

Ahmet Sesigürgil ile evlendikten sonra Paris’e yerleşen güzel oyuncu, o dönem rol aldığı Reaksiyon’un ardından, Paris’e yerleştiği için 3 yıl boyunca herhangi bir yapımda rol almadı.

Eşi ile boşanma sürecine girdiği dönemde, Fi dizisinde ki Nilay rolü ile tekrar kamera karşısına geçen Nehir Erdoğan, bu sefer arayı fazla açmadı. Hali hazırda hala Paris’te yaşayan Erdoğan, Erler Film’in yapımcılığını üstleneceği yeni dizisi için Türkiye’ye geri dönüyor.

Şimdilik yalnızca adı belli olan İkizler dizisi, Kanal D için hazırlanan Hayat Yolunda isimli diziden vazgeçilmesi ile üstüne yoğunlaşılan bir proje oldu. Erler Film’in Kanal D’e hazırladığı Hayat Yolunda dizisinin iptal edip, İkizler projesi için kolları sıvadığını daha öncede duyurmuştuk.

Kadın başrol olarak Nehir Erdoğan ile anlaşılan İkizler için, Erdoğan’a dizide eşlik edecek olan erkek başrol ile ilgili görüşmelerde devam ediyor. Kırık Ayna, Kaybolan Yıllar, Dudaktan Kalbe, Mayıs Kraliçesi ve son olarak da Sultan Alaaddin rolü ile Diriliş Ertuğrul’ta oynayan başarılı oyuncu Burak Hakkı ile anlaşmak üzere olunduğu da gelen bilgiler arasında.

burak hakkı ikizler

Nehir Erdoğan ile daha önce de yapımcılığını üstlendiği Yabancı Damat’ta birlikte çalışan Erler Film, hali hazırda 13. sezonu ile ekranlara dönecek olan Arka Sokaklar’ın da yapımcılığını üstleniyor.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*