Nergis Kumbasar’ın ilk konuğu Mert Fırat oluyor!

Nergis Kumbasar'ın ilk konuğu Mert Fırat oluyor!

Star Tv ekranlarında gündüz kuşağı programı olarak Nergis Kumbasar’ın sunuculuğunda yayınlanacak olan Nergis Zamanı programının 29 Ekim’de başlayacak ilk bölümünün konuğu Mert Fırat olacak.

Hafta içi 12.45’de Star Tv ekranlarında başlayacak olan programda; sağlık, çocuk bakımı, alışveriş, yemek tarifi gibi kadınlara yönelik her konuya değinilmeye çalışılacak ve son moda trendlerde masaya yatırılacak.

Mert Fırat Geliyor

Geçtiğimiz aylarda evlenen Mert Fırat’ın ilk bölüm konuğu olacağı Nergis Zamanı programı bir ilke de imza atmış olacak. Zira UTC’nin başarılı oyuncusu ilk kez bir kadın programında konuk olarak yer alacak.

Dizisi yanı sıra Sosyal Fayda Zirvesi’nde açıkladığı ‘İhtiyaç Haritası’ isimli sosyal sorumluluk projesinden bahsedecek olan yakışıklı oyuncunun yanı sıra, programda sağlık ile ilgili konular Uzman Doktor Ayça Kaya tarafından yanıtlanacak.

Astrolog Şenay Devi ile burç yorumları, MasterChef Özlem Mekik’den her mutfağı süsleyecek tarifler ve daha niceleri 29 Ekim Pazartesi itibari ile hafta içi 12.45’de izleyici ile Star Tv ekranlarında masaya yatırılan sayısız konudan biri olcak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*