Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Nevin Şimşek: ‘Hakkım varsa helal olsun’

Magazin

Nevin Şimşek: ‘Hakkım varsa helal olsun’

Şu sıralar yoğun bakımda olan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ile aşk yaşayan Nevin Şimşek, 2. sayfa’nın konuğu oldu.

Nevin Şimşek: 'Hakkım varsa helal olsun'

Evinin banyosunda düşüp kayması sonucu vücudunda kırıklar oluşan ve ameliyata alınan, eski hastalığının nüksetmesi ile de yoğun bakıma kaldırılan Erbil’in eski aşklarından Nevin Şimşek, katıldığı programda ünlü şovmene hakkını helal ettiğini belirtti.

Daha önce çok ah ettiği, hakkımı helal etmiyorum dediği Mehmet Ali Erbil’in hastalık durumu nedeni ile ne olursa olsun bu hastalık, ona bir şey olmasını isteyecek kadar aramız kötü değil diyen Şimşek şunları söyledi:

‘Mali’nin hayatına giren 7 özel kadından biri benim. İnsan olarak çok seviyorum’ diyen Şimşek şöyle konuştu:

“Geçmişte ne yaşamış olursak olsun bir insanın yoğun bakımda olmasına sevinecek biri değilim ben. Çok fazla DM gelmiş bana ‘senin ahını aldı’ diye. Mali’nin hayatına giren 7 özel kadından biri benim.

İnsan olarak çok seviyorum. Hakkımı helal etmiyordum, çok ah etmiştim. Ama üzüldüm. Hakkım varsa helal olsun. Allah şifa versin, Yardımcısı olsun. Dün akşam abisiyle konuştum. Sağ olsun cevap veriyor. ‘3 günde 1 kez görebildim, bize de göstermiyorlar’ dedi. Ben gitmek istiyorum ama terslerler diye korkuyorum. Bu olaylardan sonra barıştık, dost kaldık. Ben onu Allah’a havale etmiştim.

Kırgınlığım içinde ama hastalık bu. Allah korusun. Ben internette gördüm. Bir arkadaşına mesaj attım. Beni engelledi. Sonra abisine yazdım. Çünkü ben ‘kalp krizi geçirdi’ diye duydum. Abisi durumunu anlatınca, rahatladım. Haberi aldığım gün hastaneye gidecektim. Ama arkadaşı engelleyince korktum. Enerjimi ona verirsem iyileşeceğini hissediyorum”

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı