Nevin Şimşek: ‘Hakkım varsa helal olsun’

Nevin Şimşek: 'Hakkım varsa helal olsun'

Evinin banyosunda düşüp kayması sonucu vücudunda kırıklar oluşan ve ameliyata alınan, eski hastalığının nüksetmesi ile de yoğun bakıma kaldırılan Erbil’in eski aşklarından Nevin Şimşek, katıldığı programda ünlü şovmene hakkını helal ettiğini belirtti.

Daha önce çok ah ettiği, hakkımı helal etmiyorum dediği Mehmet Ali Erbil’in hastalık durumu nedeni ile ne olursa olsun bu hastalık, ona bir şey olmasını isteyecek kadar aramız kötü değil diyen Şimşek şunları söyledi:

‘Mali’nin hayatına giren 7 özel kadından biri benim. İnsan olarak çok seviyorum’ diyen Şimşek şöyle konuştu:

“Geçmişte ne yaşamış olursak olsun bir insanın yoğun bakımda olmasına sevinecek biri değilim ben. Çok fazla DM gelmiş bana ‘senin ahını aldı’ diye. Mali’nin hayatına giren 7 özel kadından biri benim.

“Hakkımı Helal Etmiyorum”

İnsan olarak çok seviyorum. Hakkımı helal etmiyordum, çok ah etmiştim. Ama üzüldüm. Hakkım varsa helal olsun. Allah şifa versin, Yardımcısı olsun. Dün akşam abisiyle konuştum. Sağ olsun cevap veriyor. ‘3 günde 1 kez görebildim, bize de göstermiyorlar’ dedi. Ben gitmek istiyorum ama terslerler diye korkuyorum. Bu olaylardan sonra barıştık, dost kaldık. Ben onu Allah’a havale etmiştim.

Kırgınlığım içinde ama hastalık bu. Allah korusun. Ben internette gördüm. Bir arkadaşına mesaj attım. Beni engelledi. Sonra abisine yazdım. Çünkü ben ‘kalp krizi geçirdi’ diye duydum. Abisi durumunu anlatınca, rahatladım. Haberi aldığım gün hastaneye gidecektim. Ama arkadaşı engelleyince korktum. Enerjimi ona verirsem iyileşeceğini hissediyorum”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*