Nihat Doğan’ın yerine Seren Serengil mi geliyor? İşte cevabı

Programın sunucularından Ece Erken’in “kadın bir sunucu” gelecek açıklaması üzerine, daha önce de Star Tv’de Duymayan Kalmasın isimli magazin programını sunan Seren Serengil’in adı ortaya atıldı.

Programın sunuculuğunu yaptığı sırada mahkemede hakkında görülen dava sonuçlanan ve hapse giren Seren Serengil’in programı Temmuz ayında ekranlara veda etmiş, yeni sezonda da ekranlarda yer almayacağı açıklanmıştı.

Seren Serengil iddiaları kuvvetlendi

Magazin programcılığına yakın olması nedeni ile akla gelen ilk isim olmasından ötürü adı ortaya atılınca, Seren Serengil açıklama yapıp, herhangi bir program ile anlaşmadığını duyurdu.

Serengil yaptığı açıklamada, “Kesinlikle böyle anlaşma yok. Hakkımda bu tür iddiaları çıkaranlar art niyetli. Şu an icin hiçbir kanalla anlaşmadım.” dedi. Pek çok kanaldan teklif aldığını söyleyen Serengil, maddi anlamda ücret olarak tatmin edici teklifler gelmediği için hepsini reddettiğini sözlerine ekledi.

Star Tv’de Duymayan Kalmasın’ı birlikte sunduğu, aynı zamanda yakın arkadaşı olan Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu ile tekrar bir program sunmayı çok isterim diyen sunucu, onunla çok iyi bir uyum yakalamıştık dedi. Tüp bebek tedavisine başlayan Serengil, aslına bakarsanız doğacak çocuğumu büyütüp onunla ilgilenmeyi planlıyorum ama çok cazip bir teklif gelirse de geri çevirmem dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*