Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Nöbet dizisi için Elmalı’da dev prodüksiyon

Dizi Haberleri

Nöbet dizisi için Elmalı’da dev prodüksiyon

Bir türlü tekrar başlayamayan Kurtlar Vadisi’nin yerine, Nöbet isimli yeni bir askeri diziyi ekranlara getirmeye hazırlanan Pana Film, Elmalı’da hummalı bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Nöbet dizisi için Elmalı'da dev prodüksiyon

Kurtlar Vadisi beklenirken sürpriz bir şekilde Nöbet isimli dizi için kolları sıvayan, dizi de oyuncu olarak değil de sadece yapımcı olarak yer alacak olan Necati Şaşmaz’ın yeni dizi projesi’nin hazırlıkları Antalya’nın Elmalı ilçesinde sürüyor.

İlçe’de adeta küçük bir kasaba yaratılırken, Elmalı Belediye Başkanı Ümit Öztekin’de Pana Film için elinden gelen desteği verdi. İki başrol oyuncusu ve yönetmeni daha dizi başlamadan ekipten ayrılırken, kadrosunda ki bir kaç kişi dışında tüm isimler büyük bir gizlilikle saklanıyor.

Asker konulu bir dizi olacak olması nedeniyle karakol inşa edilirken, yatakhane, yemekhane ve eğitim alanlarından oluşan alanlarda inşa edildi. Yine dizi de kullanılacak olan askeri araçlar, helikopterler ve teçhizatlarda alana yerleştirildi.

Elmalı Belediyesi’nin beldeye olacak olan katkısı nedeniyle elinden gelen tüm desteği verdiği dizinin arka planında 200 kadar kişi görev alacak.

  • Nöbet dizisi için Elmalı'da dev prodüksiyon
  • Nöbet dizisi için Elmalı'da dev prodüksiyon

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı