Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Nöbet dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu

Dizi Haberleri

Nöbet dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu

Pana Film’in yeni sezon için hazırladığı ve Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Nöbet dizisinin oyuncu kadrosu duyuruldu.

Nöbet dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu

Kurtlar Vadisi serilerinin ardından Pana Film’in yeni projesi olan Nöbet isimli askeri konulu dizinin oyuncu kadrosu belli oldu. KVP’de oynayan ve Necati Şaşmaz’a yakınlığına ile bilinen Cahit Kayaoğlu’nun sürpriz bir şekilde ayrıldığı Nöbet’in ana kadrosu belli olmaya başladı.

Yurdaer Okur, Saygın Soysal, Deniz Bolışık, İbrahim Kendirci, Kaan Sevi, Tuncay Beyazıt ve Kürşat Alnıaçık’ın başrollerini paylaşacağı Nöbet’in, Ocak 2019’da Show Tv ekranlarında olması bekleniyor.

Antalya’da dizi için yeni bir kasaba inşa edilirken, kamera arkasında 200’e yakın kişinin çalıştığı dizi, fenomen karakter Polat Alemdar’ı oynayan Necati Şaşmaz’ın patronu olduğu Pana Film yapımcılığında ekrana geleceği için büyük bir merakla bekleniyor.

Zira KVP’nin dönüşünü bekleyen Kurtlar Vadisi hayranlarının, bu hasretini Nöbet ile dindirmeyi planlayan Pana Film’in senaryo anlamında nasıl bir yol izleyeceği büyük bir merakla bekleniyor.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı