Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Nurgül Yeşilçay, Müslüm filminin galasına neden katılmadı?

Magazin

Nurgül Yeşilçay, Müslüm filminin galasına neden katılmadı?

Ünü oyuncu Nurgül Yeşilçay, Gülperi’de başrolü paylaştığı Timuçin Esen’in rol aldığı Müslüm filminin galasına katılamadı.

Nurgül Yeşilçay, Müslüm filminin galasına neden katılmadı?

Show Tv ekranlarında yayınlanan Gülperi dizisinde Timuçin Esen ile başrolü paylaşan Nurgül Yeşilçay, partnerinin Müslüm Gürses’i oynadığı Müslüm filminin galasına iştirak edemedi.

Basının gala’ya katılıp katılamayacağını merak ettiği ve bu konuda sorular yönelttiği başarılı oyuncu, galaya katılamayacağını ve neden katılamayacağını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile duyurdu.

Eski eşi ve tek çocuğunun babası Cem Özer’in yoğun bakımda olmasından ötürü gala’da olamayacağını söyleyen Yeşilçay, “Birazdan ‘Müslüm’ filminin galası var. İlk defa seyirciyle buluşuyor. Timuçin’in harika oynadığına, filmin çok iyi olduğuna eminim. Canım partnerim döktürmüştür. Ailecek içinde bulunduğumuz yoğun psikolojik durumdan dolayı, çocuğumun yanında olmam gerekiyor. Bu sebepten gidemiyorum maalesef. Heyecanlarını içtenlikle paylaşıyorum, bol şans. Her şey harika olacak biliyorum. Bugün basından sorulduğu için açıklama gereği duydum. Mutluluklar ve huzurlar herkese” dedi.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı