Nusret talihsiz yangın için açıklama yaptı

Nusret talihsiz yangın için açıklama yaptı

Görsel şov esnasında, yayılan ateşi söndürmek isterken ateşin harlaması sonucu müşterilerin ve restoran çalışanlarının çeşitli derecelerde yanık ile sonuçlanan kazası, Nusret Gökçe’yi ziyadesiyle üzdü.

Yaşanan bu talihsiz kaza sonrasında görsel şovu süresiz olarak kaldırdıklarını belirten ünlü restoran sahibi, konu ile ilgili de şu açıklamaları yaptı:

“Etiler restoranımızda maalesef çok üzücü bir kaza yaşadık. Büyük emekler vererek bugünlere getirdiğimiz işimizin en önemli parçası olan misafirlerimizi ve kamuoyunu konuyla ilgili
bilgilendirmek isterim.

Açıklama Yaptı

Her şeyden önce kişisel üzüntümü ifade ediyorum. Misafirlerimizi İstanbul’da bulundukları farklı mekanlarda ziyaret ettim. Onların nihai sağlıklarına kavuşabilmeleri için her türlü desteği bizzat yürütüyor olacağım.

Çalışma hayatım boyunca velinimetim olarak düşündüğüm misafirlerimizi, güzel lezzetlerin yanı sıra sorumluluk ve iyi niyetimizi de son noktasına kadar sunarak ağırlamaya devam edeceğiz.

Ayrıca belirtmek isterim ki; söz konusu talihsiz kazaya sebep olan görsel çalışmalarımızı süresiz olarak durdurduk. Hiçbir görsellik benim ve ailem olarak nitelendirdiğim ekibim için misafirlerimizin sağlığından, güveninden ve keyfinden önemli değildir.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*