O Ses Türkiye 2018 Kim Kazandı? İşte Finalistler

Ve TV8’in beğenilen yarışma programı O Ses Türkiye 2018 final yapıyor. Survivor 2019’un gelecek hafta başlayacak olması nedeni ile O Ses Türkiye’de artık final zamanı geldi. Peki O Ses Türkiye 2018’de finalistler kimler oldu? O Ses Türkiye 2018 birincisi kim olacak?

O Ses Türkiye 2018 yarışmasında finalistler belli oldu. İzleyenleri TV8 ekranları başına kilitleyen O Ses Türkiye’de final heyecanı yaşanacak. Yarı finalin sona ermesinden sonra finale kalan 7 yarışmacı belli oldu.

O Ses Türkiye 2018 Finalistleri

O Ses Türkiye 2018’de finalistler netlik kazandı. Birbirinden ünlü sanatçıların takımlarında yer alan yarışmacılar, tarzlarına uygun giden parçalar ile milyonları ekran başına kilitledi. SMS oylaması ile gerçekleştirilen yarı finalin ardından finale kalan isimler de netlik kazanmış oldu.

İşte O Ses Türkiye 2018’in finalistleri:

Beyaz; Gülce Kahtalı, Barış ve Baran Solar, Umut Kaç
Murat Boz; Bartu Gürhan, Ferat Üngür
Hadise; Anıl Şimşek
Seda Sayan; Hiç yarışmacı yok.

O Ses Türkiye 2018

O Ses Türkiye 2018 Finali Ne Zaman?

TV8 ekranlarında Acun Ilıcalı’nın sunumu ile gerçekleştirilen O Ses Türkiye’de final heyecanı geldi çattı ve geri sayım resmen başladı. O Ses Türkiye finalinin ne zaman ve saat kaçta olduğunu merak eden izleyenler şimdiden aramalara başladı.

O Ses Türkiye 2018’de final heyecanı 28 Ocak Pazar akşamında saat 20.00’dan itibaren TV8 ekranlarında olacak.

Bartu Gülhan

Still of the Night şarkısı ile sahneye çıkan Gülhan, oldukça beğenildi. Jüri üyelerinden dördü birden dönüş yaparken sahne adeta yıkıldı. 27 yaşında ve Aslen Kütahyalı olan Bartu Gülhan’ın annesi de Trabzonlu.

Gülce Kahtalı

Şebnem Ferah’ın Yağmurlar adlı parçası ile kendisini herkese tanıtan Gülce Kahtalı, 22 yaşında. Yarışmaya İstanbul’dan katılan Kahtalı, sesi ile herkesin beğenisini toplamayı başardı.

O Ses Türkiye 2018

Barış – Baran Solar

Barış ve Baran kardeşler aslen Malatyalı. 33 yaşında olan ikiz kardeşlerden biri öğretmen diğeri ise müzisyen.

Umut Kaç

Beyaz’ın takımında yer alan Umut Kaç, yarı finalde seslendirdiği Allı Turnam türküsü ile çok beğenildi. Yarışmanın favorileri arasında gösterilen Kaç’ın bu sezonun şampiyonu olmasının önünde hiçbir engel yok gibi.

Ferat Üngür

O Ses Türkiye’de finale kalan isimlerden biri olan Ferat Üngür, Murat Boz’un takımında yer alıyor. Sıra Sende Türkiye yarışmasında da daha önceden boy gösteren Üngür, seslendirdiği türkülerle hafızalara kazındı.

Birçok kişi tarafından da merakla takip edilen ve kısa zamanda hayran kitlesini arttırmayı başaran Üngür, Diyarbakır’da dünyaya geldi. Adıyaman Üniversitesi’nde Müzikoloji bölümünde eğitim alan Üngür, farklı tarzdaki türküler ile de şimdiden ilgi görmeye devam ediyor.

Anıl Şimşek

2014 senesinde de O Ses Türkiye yarışmasında yer alan Anıl Şimşek, Hadise’nin takımında. Uptown Funk parçası ile yarışmaya giriş yapan Şimşek, 1991 doğumlu. Ailesinin isteği üzerine Almanya’dan Türkiye’ye geri dönüş yapan Şimşek, sesiyle oldukça büyüledi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*