Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Okan Bayülgen’in eski eşi Şirin Ediger yeni bir aşka yelken açtı

Magazin

Okan Bayülgen’in eski eşi Şirin Ediger yeni bir aşka yelken açtı

Uzun süredir televizyon ekranlarından uzak olan ünlü talk şovcu Okan Bayülgen’in eski eşi Şirin Ediger yeni bir aşka yelken açtı.

Okan Bayülgen'in eski eşi Şirin Ediger yeni bir aşka yelken açtı

Ünlü televizyoncunun 2014 yılında boşandıktan sonra ortalarda görünmeyen eski eşi Şirin Ediger, sosyete’nin uğrak mekanlarından Bebek Lucca’nın müdürü ile aşk yaşamaya başladı.

Sosyetenin, televizyon ve sinema dünyasının ünlü isimlerinin en sık gittiği mekanlardan biri olan Bebek Lucca’nın müdürü Bahadır Gürceer ile aşk yaşamaya başlayan Ediger, yeni sevgilisi ile geçtiğimiz akşam düzenlenen etkinliğe katıldı.

İlk kez birlikte kamera karşısına geçen Ediger ve Gürceer çifti, Emaar AVM’de düzenlenen Vogue Fall Escape’de iki isim kırmızı halıda birlikte poz verdiler.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı