Olivia Culpo’ya sosyal medyadan evlilik teklifleri gidiyor!

Olivia Culpo'ya sosyal medyadan evlilik teklifleri gidiyor!

Bunun en yakın örneklerinden biri de ABD’li model ve oyuncu Olivia Culpo oldu. Bu yıl Bruce Willis ile Çatışma filminde başrol olarak beyazperde’de boy gösteren güzel oyuncu, 3.2 milyon takipçisi olan hesabına evlilik teklifleri geldiğini söyledi.

Eski kainat güzeli olarak, güzelliğini tescilleten Culpo’nun hayranının olması da çok normal ancak Culpo için belli ki bu durum biraz garip. Öyle ki yabancı insanların sosyal medyadan kendisine yaptığı evlilik tekliflerini, şimdiye kadar ki aldığı en ‘çılgın’ mesaj olarak görüyor.

Evlilik Teklifleri Aldı

Ünlü model ve oyuncu için sosyal medya, yaratıcılığını yansıtabileceği, vitrin olarak kullanıp, insanlarla iletişim kurabileceği bir araç. Buralarda bir şeyler paylaşmaktan da zevk alan Culpo, sosyal medyadan aldığı en ilginç mesaj için, “Sanırım tamamen yabancı insanların evlilik teklif etmesi en çılgın ve garip olanları.” örneğini verdi.

Bu çılgın mesajlara karşı kırıcı veya görmezden gelen biri olmak yerine de, “Hayır, teşekkür ederim!” diye cevap verdiğini kaydetti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*