Onur Buldu, şeytan’ın bacağını kırabilecek mi?

Onur Buldu, şeytan'ın bacağını kırabilecek mi?

Evet, Onur Buldu muhteşem bir yetenek, enerji dolu, coşkulu.. Programı sürükleyip götürür, işin akmasını sağlar ve stüdyodakiler de ekranı başındakiler de bu işten keyif alır, buraya kadar her şey tamam..

Ancak ekran yapımlarında iş her zaman sunanda veya oynayanda bitmiyor. Yayınlandığı kanal, programın formatı, programda yer alan diğer kişilerin enerjisi ve programa katacağı renk gibi daha çoğaltılabilecek pek çok faktör bir program ya da dizinin yaşam eğrisini belirleyen faktörler oluyor.

Onur Buldu’nun bu programı sunacağını duyurduğumuz daha önce ki haberlerimizde değindiğimiz üzere, Eyvah Düşüyorum programı daha önce 2 farklı ismin sunuculuğunda yine aynı kanalda yayına girdi.

Birisi Türkiye’nin en ünlü şovmenlerinden, ünlü sunucu ve oyuncu Mehmet Ali Erbil, diğeri ise tıpkı Onur Buldu gibi komedi programı (Çok Güzel Hareketler Bunlar) ile tanınmış bir isimdi.

Her ikisi içinde bu macera pek iyi gitmedi ve nihayetinde ekrana veda ettiler. Eyvah Düşüyorum bu sefer Onur Buldu ile şansını döndürebilir mi? Eğer bunu başarırsa, yılların şovmenine ve kendisi ile aynı kulvarda yürüyen meslektaşına ‘Tsubasa’ misali bir çalım atmış olacak ve bu işten sonra hızla yükselecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*