Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Onur Saylak, Çarpışma dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı

Dizi Haberleri

Onur Saylak, Çarpışma dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı

Kasım aylarında yayınlanmaya başlayacak olan Kıvanç Tatlıtuğ’lu ‘Çarpışma’ dizisinin oyuncu kadrosuna önemli bir oyuncu daha katıldı.

Onur Saylak, Çarpışma dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı

İlk uzun metrajlı Kürk Mantolu Madonna filmini, Ay Yapım’ın yapımcılığında çekecek olan Onur Saylak, yine bir Ay Yapım projesi olan Çarpışma isimli dizinin oyuncu kadrosuna önemli bir karakter ile dahil oldu.

Senaryosunu Ali Aydın’ın yazdığı, yönetmen koltuğunda da Uluç Bayraktar’ın oturduğu Çarpışma dizisi’nde ‘Veli Cevher’ isimli karaktere hayat verecek olan Onur Saylak, Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandırdığı Kadir Adalı ile karşı karşıya gelen bir ismi oynayacak.

Son olarak Ay Yapım projelerini izleyenlerin yakından tanık olduğu Mustafa Uğurlu’nun oyuncu kadrosuna katıldığı Çarpışma’nın başrollerini ise Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz üstleniyor.

Yeni dizisi ile birlikte imajını yenileyen Onur Saylak’ın yeni saç imajı da görenlerin beğenisini topladı.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı