Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Organize İşler 2’nin aksiyon sahnelerine Kore desteği

Film Haberleri

Organize İşler 2’nin aksiyon sahnelerine Kore desteği

13 yıl aradan sonra gelen serinin ikinci filmi olan Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filmlerinin çekimleri son sürat devam ediyor. Yılmaz Erdoğan’ın dümeninde oturduğu filmin çekimleri bu hafta tamamlanacak.

Araya giren bayram tatilinin ardından çekimlerine kaldığı yerden devam edilen Organize İşler 2: Sazan Sarmalı, Kıvanç Tatlıtuğ’lu kadrosu ile, serinin ilk filmine göre daha iddialı geliyor.

İstanbul’da gerçekleşen çekimlerde oldukça zorlanan ekip, filmin aksiyon sahneleri için Kore’den gelen özel bir ekip ile çalıştı. Bu hafta son sahneleri çekilip, Kore ekibinin desteği ile gerçekleşecek sahnelerde çekilince, filmin çekimleri tamamlanmış olacak.

Horoz dövüşçüsünü canlandıracağı konuşulan Kıvanç Tatlıtuğ, çekimleri zorlu geçen yeni filminin bomba gibi olduğunu belirterek, sinemaseverleri ve hayranlarını şimdiden heyecanlandırdı.

Ata Demirer, Demet Akbağ ve Ezgi Mola gibi isimlerinde yer aldığı sinema filmi 4 Ocak 2019’da vizyonda olacak.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı