Orhan Kılıç “Fırtına” gibi geliyor!

Orhan Kılıç "Fırtına" gibi geliyor!

Son olarak TRT 1’in reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul’da ‘Atsız Bey’ karakterine hayat veren Kılıç, şimdilerde kendi senaryolarını yazmaya başladı. Hatta senaryosunu kaleme aldığı, ve yönetip, başrolünü oynadığı ilk filmini de tamamladı.

Fırtına Murat: En Uzun Gece adını verdiği yeni filminin çekimlerini tamamlayan Kılıç, senaryo yazmaya devam edeceğini de açık açık belirtti. Senaryosunu 1.5 sene önce kaleme aldığı filmi üzerinde ki son dokunuşlarını anca tamamlayarak çekimi yapan Kılıç, filmin yapımı konusunda İzmirli bir iş adamı arkadaşı ile birlikte çalıştığını belirtti. Malum, bu zamanda film çekmek olay iş değil!

Yeni film bomba gibi geliyor

Film de tüm hikaye 1 gün içinde yaşanırken, cinayetin peşine düşen Murat, ipuçlarını takip ederken, kendisini beklemediği bir maceranın içinde buluyor. Kendi doğruları olan bir başkomiser olan Murat, ele avuca da sığmıyor.

Montaj aşamasında olan filmin henüz vizyon tarihi belli değil ancak daha şimdiden Fırtına Murat’ı bir seri film haline çevireceğini belirtti. Bununla da sınırlı kalmayacağını belirten Orhan Kılıç, senaryosu hazır olan bir komedi filmi de olduğunu ifade etti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*