Oyuncu Buğra Gülsoy evleniyor!

Oyuncu Buğra Gülsoy evleniyor!

Önümüzde ki hafta TV 8 ekranlarında yayınlanacak olan ‘Kızım’ dizisi ile ekranlara geri dönmeye hazırlanan Buğra Gülsoy, baba adayı olunca, nikah kapıya dayandı.

Ünlü oyuncu, 5 yıldan bu yana birlikte olduğu sevgilisi Nilüfer Gürbüz ile 23 Eylül’de sessiz sedasız, sınırlı sayıda insanın katılacağı bir törenle dünya evine girmek için gün saymaya başladı.

Son dönemin popülerlerinden olan önce bebek, sonra nikah akımına ayak uyduran çiftler arasına katılan Gülsoy ve Gürbüz çiftinin nikah masasına oturacakları iddia edildi. Bu ani evlenme kararının arkasında da ki gerekçe de Gürbüz’ün 2 aylık hamile olması oldu. Dedikodulara göre, çift 23 Eylül’de kıyılacak sade bir tören ile İstanbul’da hayatlarını birleştirecek.

Evleniyorlar

Yakın dostlar ve aileler ile sınırlandırılan nikahta çiftin şahitliğini de, Aşk Yeniden’de birlikte rol aldığı Özge Özpirinçci ve eşi Burak Yamantürk yapacak.

Nikah sonrası için balayı planı yapamayan çift, Buğra Gülsoy’un ‘Kızım’ dizisinin çekimlerine katılacak olmasından ötürü, ileri bir tarihte gitmeyi planlıyor. Sezon’un başlaması ünlü isimlerin önüne böyle engeller çıkarabiliyor. 8 Eylül’de evlenen Mert Fırat’ta dizisinin çekimleri nedeni ile balayına çıkamamıştı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*