Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Oyuncu Ezgi Mola evleniyor mu?

Magazin

Oyuncu Ezgi Mola evleniyor mu?

Ekranların sempatik güzeli, sosyal medya’nın da yükselen yıldızı oyuncu Ezgi Mola’nın paylaşımı, evleniyor mu? sorusunu gündeme getirdi.

Oyuncu Ezgi Mola evleniyor mu?

Son dönemlerde sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ile adından söz ettiren, youtube’da da bir kanal açarak, konuklarını ağırlamaya başladığı videolar yayınlayan Ezgi Mola, bir süredir birlikte olduğu Levent İntepe ile evleneceğinin sinyallerini verdi.

Geçtiğimiz Temmuz ayında, evlilik ne zaman diye sorulduğunda ‘sessizce hallettik’ demesi ile ne demek istediği anlaşılamayan oyuncu, bu kez de davetiyeleri yazıyoruz diye bir paylaşımda bulundu.

Son paylaşımı ile yoksa aile arasında bir isteme gerçekleşti ve sürpriz bir düğün mü geliyor? sorusunun sorulmasına neden oldu. Instagram’ın hikaye bölümünü sık kullanan Ezgi Mola, elinde zarfların olduğu bir fotoğraf paylaşarak, “Düğün davetiyelerini yazıyoruz” yazdı.

ezgi mola davetiye

Ünlü oyuncu, yakında evlenebileceğini düşündürten bu paylaşımları için ise oluşan soru işaretlerini ortadan kaldıracak bir açıklama yapmamayı tercih etti.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı