Oyuncuya doymuyor! Sedef Avcı’da Payitaht Abdülhamid’e katıldı

Oyuncuya doymuyor! Sedef Avcı'da Payitaht Abdülhamid'e katıldı

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren, Sultan Abdülhamid dönemini konu alan Osmanlı dizisi, yeni sezonu için şimdiye kadar kadrosuna 6 önemli yüzü dahil ederek büyük ses getirdi.

Belli ki bununla yetinmeye niyeti olmayan Es Film, Hakan Yufkacıgil, Gürkan Uygun, , Güven Kıraç, Başak Daşman, Erdem Ergüney ve Alay Cihan gibi önemli isimleri yeni sezonda çeşitli rollerde kadrosuna dahil ettikten sonra bir kadın oyuncuyu daha kadroya kazandırdı.

Son olarak yine bir Osmanlı dizisi olan Mehmed: Bir Cihan Fatihi’nde rol alan, Payitaht Abdülhamid’de Zeynep karakterine hayat verecek olan isim için de güzel oyuncu Sedef Avcı ile anlaşıldı.

sedef avcı zeynep payitaht abdülhamid

Oyunculuk kariyeri boyunca, Menekşe ile Halil, Yaprak Dökümü, Ezel, Evlat Kokusu, Son Destan ve Bedel gibi isimlerde de rol alan başarılı oyuncunun hayat vereceği Zeynep’in tarihte ki hangi Zeynep’i oynayacağı ise açıklanmadı.

Diziye katılan diğer oyuncuların üstleneceği roller ise şu şekilde: İşkodralı Celaleddin Paşa – Hakan Yufkacıgil / Gürkan Uygun – Halil Halid / Güven Kıraç – Vambery / Başak Daşman – Şivenaz Hatun / Erdem Ergüney – İzzet Holo Paşa ve Alay Cihan – Trabzonlu Ali Paşa

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*