Özge Borak, Kasım ayında denize girdi

Özge Borak, Kasım ayında denize girdi

Yılın bu zamanlarında denize girmek normalde ‘delilik’ olarak adlandırılabilecekken, havaların fazlası ile sıcak olması, denize olan tutkusu olan bilinen Özge Borak tarafından fırsat bilindi.

Güzel oyuncu yaz boyunca tatil yaptığı Bodrum’a geri döndü. Havaların sıcak olmasını fırsat bilen güzel oyuncu denize girdi. Bu anlarda çekilen fotoğrafını sosyal medyadan paylaşan Borak, birde not düştü.

Özge Borak’tan Yeni Paylaşım

Borak, o paylaşımında; “Şu fotoğraf şurada dursun. Dün ve bugün tarihe geçsin, ilk defa kasım ayında denize girdim. Hatta siz yarını da yazın tarihe, kesin yarın da girerim ben. Vallahi nispet değil, ama çok güzel arkadaş. Size de dilerim ya da icazet verin sizin için de dalıp, çıkayım. Demem o ki, bitti, daha olmaz dediğiniz her noktada böyle şahane sürprizleriniz olsun. Tıpkı benim “deniz sezonu da bitti” diye üzülürken, birden bir cup” dedi.

Eylül ayının gelmesi ile birlikte denize veda etmek zorunda kalan ve bu vedayı hüzünlü bir şekilde yine sosyal medya hesabından paylaşan Borak şunları yazmıştı:

“Döndüm ve şimdiden özledim, valla bak. Ertesi gün denize giremeyecek olmanın verdiği ağırlık ve ayağımın tozuyla çalışmaya başladım. Hayır bir de tüm yaz günlerce tatil yaptım, denizden çıkmadım, orası senin, burası benim, eş dost herkesle gezdim, tozdum. İnsan utanır bir şey söylemeye değil mi? Ama yok işte… Aslında her mevsimi severim derdim yok. Fakat bir deniz aşığı olarak diyorum ki, yaz başka arkadaş. İmkanım olsa su altına ev kurardım. İmkan derken nefes alabilsek, üşümesek filan … Mutluyum ben suda, yüzümden belli zaten. Gerçi altı, üstü farketmez. Tüplü dalış yapalım, serbest dalış yapalım, öylesine yüzelim, maskeyle balıklara bakalım, tekneyle açılalım, deniz kenarında oturalım, hepsi muazzam bence. O yüzden her seferinde daha yok mu diyorum. Dün son kez öptüm mavisinden, vedalaştık. “Seneye görüşürüz” dedim, “gitme” dedi. Sanırım öyle desin istedim… Çok özleyeceğim, çok”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*