Özge Gürel hakkında çıkan ‘anlaşma yaptı’ haberlerini yalanladı

Özge Gürel hakkında çıkan 'anlaşma yaptı' haberlerini yalanladı

Son haftalarda adı birden fazla dizi ile anılan, hatta anlaşmaya vardığı bir dizi ile son anda anlaşmasını bozarak, bir başka yeni başlayacak dizi ile görüşmeye başladığı iddia edildi. Oyuncu, hakkında çıkan bu haberler sonrasında açıklama yapma ihtiyacı hissetti.

Gürel o açıklamasında, “son günlerde iş görüşmelerimizle ilgili çıkan haberlere istinaden bir açıklama yapma zorunluluğu doğdu benim için.” diye konuştu. Menejerlik şirketi ile birlikte değerlendirdiği projeler olduğunu doğrulayan Özge Gürel, ancak anlaşma imzaladığımız bir proje yok diye duruma açıklık getirdi.

Haberleri Yalanladı

Açıklamasının devamında, “Değerlendirme sürecinde olduğu projeler için kararı netleştirdiğini bunu sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum, hepinize teşekkür ederim diyerek” paylaşımını noktaladı.

Güzel oyuncunun ilk olarak Fox ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan yabancı This is Us uyarlaması ile anlaştığı, çekimlerine başlamasına sayılı süre kala anlaşmasını sonlandırarak, Kerem Bürsin ve İbrahim Çelikkol’lu Muhteşem İkili için TMC film ile görüşmeye başladığı konuşuldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*