Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Özge Gürel ile anlaşıldı! This is Us’ın kadrosuna katıldı

Dizi Haberleri

Özge Gürel ile anlaşıldı! This is Us’ın kadrosuna katıldı

Fox ekranlarında başlayacak olan This is Us’ın yerli versiyonu için cast çalışmaları devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda kadro için görüşmelere başlanan güzel oyuncu Özge Gürel ile anlaşma sağlandı.

Geçtiğimiz günlerde başarılı oyuncu Celil Nalçeken’in kadrosuna katıldığı uyarlama dizinin oyuncu kadrosunda aynı zamanda Songül Öden, Birkan Sokullu, Olgun Toker, Elçin Afacan ve İrem Sak’da yer alıyor.

Özge Gürel ile geçtiğimiz günlerde görüşülmeye başlandığı haberini paylamıştık. Medyapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizi için güzel oyuncu ile de anlaşıldı.

Merve Girgin’in yönetmenliğini üstlendiği, senaryosunu da Deniz Madanoğlu’nun yazdığı uyarlama dizi de, aynı gün doğan ve farklı hayatlar yaşayan bir grup insanın etkileyici hikâyesi ekrana taşınacak.

ORJİNAL DİZİNİN KONUSU

Ferahlatıcı bir şekilde dürüst ve kışkırtıcı bu dizide yolları kesişen ve hayat hikayeleri merak uyandıran bir şekilde iç içe geçen benzersiz bir topluluk anlatılmaktadır. THIS IS US, bildiğinizi düşündüğünüz insanlar hakkındaki günlük tahminlerinize meydan okuyacak akıllı, modern bir dramadır.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı