Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Özge Uzun, Haber Global ile ekranlara geri dönüyor

Televizyon

Özge Uzun, Haber Global ile ekranlara geri dönüyor

Ünlü televizyon yüzlerinden Özge Uzun televizyon ekranlarına Haber Global ile geri dönüyor.

Özge Uzun, Haber Global ile ekranlara geri dönüyor

Eylül ayında yayına girmesi ardından çok fazla sayıda kişi ile yollarını ayıran ve bir o kadar da yeni ismi kadrosuna katan Haber Global, Özge Uzun ile el sıkıştı. Ünlü sunucu 3 yıllık aranın ardından Haber Global’de izleyicisi ile buluşacak.

Hafta sonu programı sunacak olan Uzun, ‘Özge Uzun ile Hafta Sonu’ isimli programında ünlü konuklar ve dikkate değer konuları masaya yatıracak. 3 Kasım Cumartesi günü başlayacak olan programda ünlü sunucunun ilk konuğu da sevilen şarkıcı Gülben Ergen olacak.

Hangi bitkinin nelere iyi geldiğine yönelik bilgiler paylaşacak olan Aktarlar Derneği Başkanı Ayhan Ercan ve sosyal medyada paylaştığı videolar ile ünlü olup, Jet Sosyete’nin oyuncu kadrosuna dahil olan Yasemin Sakallıoğlu’da ünlü televizyoncunun diğer konukları olarak ilk bölümünde ağırlayacağı diğer isimler olacak.

Sabah 09.15’de Cumartesi ve Pazar günleri Haber Global ekranlarında başlayacak olan program, bu gelişmeyi sosyal medya hesabından şu not ile duyurdu:

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı