Özlem Kaymaz’ın hüzünlü paylaşımı

Özlem Kaymaz'ın hüzünlü paylaşımı

1992 yılı Türkiye güzeli Özlem Kaymaz’ın oğlu, 2018 Miss Turkey ikincisi Tara’nın da kardeşi olan Daniel’ın 14 Kasım’da gireceği, nefes almakta zorlanan oğlunun olacağı ameliyat hakkında bir paylaşımda bulundu.

14 Kasım’da zorlu bir operasyona girecek olan oğlunun durumunu anlatan Kaymaz’ın bu paylaşımı okuyanları da duygulandırdı. İşte eski güzelin oğlu Daniel ile ilgili yaptığı o paylaşım:

“Daniel, 16 yaşında ve artık nefes almakta çok zorlanıyor. Makinasız uyuyamıyor. O yüzden 14 Kasım’da çene uzatma operasyonu var. 3-4 ay sürecek bir işlem.

Alt çene kesilip dışarıdan vidalar ile bir aparat monte ediliyor. Her gün yarım milim tornavida ile çevrilirken çene içeriden uzayarak arada kıkırdak oluşturuyor. Bir çok anne ile yoldaş olduk hikayelerinde.

Gözyaşının hem sevincine hem üzüntüsüne şahitlik ettim, ediyorum, edeceğim… Madalyonun her iki yüzü de gerçek. Hayatı her yönü ile kabul ederek, şükrederek ve coşkuyla yaşamak mümkün.”

NAGER SENDROMU NEDİR?

Doğuştan gelen bir hastalık olan nager sendromu, az gelişmiş yanak ve çene bölgesi, duyma kaybı, dirseklerde hareket güçlüğü gibi sorunlara sebebiyet veriyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*