Özlem Yıldız’dan gözdağı

Özlem Yıldız'dan gözdağı

Geçtiğimiz günlerde bir sosyal medya kullanıcısının “zengin erkekler ile birlikte oluyor” dediği Özlem Yıldız, bu yorumu yapana ateş püskürmüş, mahkemede görüşeceğiz demişti.

Güzel yıldız, Demet Akalın ve Deha Bilimlier’in eşi Aslı Bilimlier ile birlikte yediği akşam yemeğinin ardından, Yeniköy’deki mekanın çıkışında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Sosyal medyada kendisi ile ilgili çıkan haberlerin altına gelen yorumlara canı fazlasıyla sıkılan Özlem Yıldız, kötü yorumların sahiplerine gözdağı verdiği sözler sarf etti.

Gözdağı Verdi

Yıldız, “Beni bilen biliyor zaten, benim hesabımda değil de başka bir Magazin sayfasının hesabında yapıyor yorumu, ben görmeyeyim diye” derken, bunlarla ilgili resmi açıklama yapacağını bildirdi.

Bu yorumların sahiplerine dava açtığını bildiren Yıldız, Pazartesi günü ile birlikte avukatı tarafından yapılan açıklamayı da sosyal medya hesabından duyuracağı bilgisini verdi.

Ayça Erturan’ın geçtiğimiz günlerde kendisine gelen, 1 gece için 1 milyon euro teklifini ifşa etmesi ile tekrar gündeme gelen ünlülere gecelik teklif sorusu yöneltilen Yıldız, “Benim yaşantımı ve kişiliğimi bildikleri için öyle şeyler gelmedi hiç” diye konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*