Paul McCartney’den yıllar sonra gelen itiraf

Paul McCartney'den yıllar sonra gelen itiraf

GQ dergisine verdiği röportajda şöhretin getirdiği bazı sapkın hareketlerine yönelik yaşadıkları hakkında bugüne kadar duyulmamış anılarına yer veren McCartney, grup seks ve masturbasyon itirafları ile de ses getirdi.

McCartney, “John ile onun evinde küçük bir arkadaş grubu olarak buluşur, Brigitte Bardot’yu hayal ederek mastürbasyon partisi yapardık. Çok gençtik ve şöhretin zirvesindeydik. Üstelik bu yaptığımızın kimseye bir zararı yoktu. Üçlü grup seks partilerine katıldım ama bana göre olmadığını anladım” diye konuştu.

Yıllar Sonra İtiraf

Tekrarı gelen bir durum olmadığını, “Sadece tek seferlik bir şeydi. Ya da iki, tam emin değilim. O kadar da önemli bir olay değil” sözleri ile aktardı.

Vegas’a dair bir anısından da bahseden efsane şarkıcı, “Bir keresinde Vegas’a tur için giderken organizatörlerden biri ‘Beyler Vegas’a gidiyorsunuz, hayat kadını ister misiniz?” diye sordu. Hepimiz düşünmeden kabul ettik. Ben 2 tane istedim, 2 tane geldi. Harika bir deneyimdi ama grup sekse en yakın deneyimim buydu” ifadelerini kullandı.

Ünlü şarkıcının bu itirafı Amerika’da da geniş yankı uyandırdı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*