Payitaht’ın paşası Latif Koru, kaputuna sıkışan kediyi sahiplendi

Payitaht'ın paşası Latif Koru, kaputuna sıkışan kediyi sahiplendi

Kaputu açtığında gördüğü ile çok olan Koru, kedinin çıkması için bekledi ancak kedi çıkmayınca çareyi İstanbul Seyrantepe itfaiyesini aramakta buldu. İtfaiye’nin uzun uğraşları sonrasında da kedi kaputtan çıkartıldı.

Kediye kıyamayan başarılı oyuncu Uğur adını verdiği kediyi sahiplendi. Kurtarıldığı sırada çekilen fotoğrafı sosyal medyaya yüklemesi sonrasında çok sayıda sahiplenme teklifi alan Koru, gelen sesi fark etmesi sonrasında kurtulmasını sağladığı kediyi vermeye kıyamadı.

Kediyi Sahiplendi

Başarılı oyuncu, “Kedi sahibini seçermiş. O da beni seçti. Artık onu kimseye vermeye kıyamam” dedi. Sosyal medyadan çıkan haber küpürü resimlerini paylaşan Latif Koru, paylaşımlarına da şöyle notlar düştü:

“Kurtarma operasyonumuz haber olmuş bugünkü Hürriyet Gazetesi’nde. Kalbi taşlaşmamış, hâlâ insana, doğaya karşı sorumluluk hisseden bütün kişi ve kurumlara teşekkürler.

Ve mutlu son. Kedinin durumunu merak edenler için. Artık benim de bi kedim var.. Bir kaç gündür telefonlarla, sosyal medya aracılığıyla kediciğe sahip çıkan, alaka gösteren güzel yürekli dostlar hep var olsun. Lütfen bu mevsim arabanı çalıştırmadan önce”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*